فورتنایت

ارتباط ایونت گالاکتوس با کرم چاله و تراویس اسکات

...!

پرونده سیزن 4 کم کم در حال بسته شدن هست و به آخرای سیزن نزدیک شدیم و قراره 100 درصد ایونت بسیار بزرگ رو بصورت لایو مشاهده کنیم 🙂

همچنین دیروز بود که آخرین آپدیت فورتنایت رو دریافت کردیم و کل اطلاعات ایونت گالاکتوس داخل قرار داشت ولی چند فایلی که لیک شد و خیلی خیلی جنجال بین پلیر ها به پا کرد ، وجود فایل های ایونت تراویس اسکات و سیاهچاله بود !

با ما همراه باشید …

 

این ایونت قراره چجور باشه و به پای ایونت های قبل فورتنایت میرسه ؟!

به گفته یکی از لیکر ها این ایونت ، بزرگترین ایونت فورتنایت هست 🙂 و قراره اتفاقات بزرگی داخل ایونت رخ بده

 

اما چه فایل هایی به بازی اضافه شده ؟

به گفته Firemonkey فایل هایی که به عنوان RockyRidge به بازی اضافه شدن و همون فایل هایی هستن که درلابی سیزن ایکس در ایونت به کار برده شدن و سیاهچاله کل پلیر ها و مپ رو بلعید !

 

ولی فایل عجیب تری که به بازی اضافه شد و نمیدونیم نقشی در ایونت گالاکتوس داره یا نه ، فایل Astroworld هست که همون جزیره تراویس اسکات هست که کنسرتش هم داخل بازی برگزار شد

تصویر Astroworld :

قطعا میشه گفت سیاهچاله ارتباطی با ایونت گالاکتوس داره و قراره نقشی در ایونت داشته باشه اما چه نقشی ما هم نمیدونیم و همچنین ارتباط تراویس اسکات با گالاکتوس رو !!!

 

باید منتظر باشیم تا ببینیم چه اتفاقی داخل بازی رخ میده 🙂

اگر ایده ای برای ارتباط گالاکتوس بین تراویس اسکات و سیاهچاله دارید حتما داخل کامنت ها بیان کنید

وبسایت گیم لند 98 مرجع گیم ، بازی های کامپیوتر و آموزش رفع ارور بازی ها در خدمت شما گیمر های عزیز 🙂

عباس

عباس هستم با 7 سال سابقه گرافیک و طراحی و ساخت سایت و گیم لند 98 مکانی برای گیمر های عزیز هست تا از آموزش ها و ترفند های ما استفاده کنند میتونین هر سوالی داشتین داخل زیر مطلب مورد نظرش بپرسین تا جایی که بتونم همه رو راهنمایی میکنم همچنین وبسایت ما از سال 1395 تاسیس شده و کپی برداری مطالب در صورت ذکر منبع آزاد هست :)

نوشته های مشابه

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
دیدن تمامی کامنت ها
دکمه بازگشت به بالا